Home / ROZË

ROZË

Big Mama pilote (FOTO)

Si duket këngëtaren e lidh shumë çka më Stambollin, këto ditë qëndrimi ajo është duke shijuar momentet në maksimum. Bigu nëpërmjet fotografive po tregon se si po argëtohet, dhe ka treguar se atje ndodhet tek dajt, shkruan Kosovarja. Duke vizituar ...

Read More »

Mungoi në koncertin e Pavarësisë, Dua Lipa tallet me veshjen e Rita Orës

Ato janë të dyja këngëtare shqiptare me famë ndërkombëtare, por duket se nuk kanë marrëdhënie fort të mira me njëra-tjetrën. Në 10-vjetorin e Pavarësisë, Rita Ora dha një koncert madhështor, ndërsa shumë shqiptarë të Kosovës u zhgënjyen që mungoi Dua ...

Read More »

Orinda poston foto, Turi i bën komentin epik

Me një xhup ngjyrë metalizato, një fustan rozë prej tyli, në një zonë malore mbuluar nga bora, Orinda Huta i ka mahnitur të gjithë ndjekësit me fotot e fundit që ka publikuar në Instagram. eksa të gjithë kanë komplimentuar moderatoren ...

Read More »

Berisha i mallëngjyer nga Rita Ora, i bën një dedikim special

Ish-kryeministri Sali Berisha ka një simpati të madhe për Rita Orën, e këtë nuk e fsheh aspak. Këtë simpati, Berisha e dëshmoi në 100-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, ku ftoi këngëtaren me famë botërore që të performonte për shqiptarët në ...

Read More »

Dua Lipa sulmon rëndë Rita Orën për paraqitjen e saj në Prishtinë?

Ditën e djeshme Dua Lipa kishte bllokuar të gjitha komentet në postimin që kishte bërë për të uruar Pavarësinë e Kosovës dhe kjo sepse shumica prej komentuesve e kishin ofenduar këngëtaren për faktin se kjo e fundit nuk kishte pranuar ...

Read More »

Ja pse Rozi refuzon intervistat

Këngëtarja Rozana Radi ka kohë që është tërhequr nga muzika duke u fokusuar më shumë si tekstshkruese. Edhe duke mos pasur risi në karrierën e saj muzikore ajo ka vendosur që të mos paraqitet në intervista televizive. Përmes një postimi ...

Read More »

Incident gjatë edicionit të lajmeve! Moderatorit i ndodh e papritura!

Duket se mbrëmja e sotme nuk ka qenë ndër më të mirat për moderatorin Drini Zeqo. Gjatë gjithë edicionit të mbrëmjes në 19:30 në Klan ai ka qenë gjatë gjithë kohës me lemzë. Në videon e publikuar nga Panorama shohim ...

Read More »

Ylli turk uron kosovarët në gjuhën shqipe për pavarësi

Një urim për pavarësi vjen edhe nga aktori juaj i preferuar turk Këtë vit, Kosova shënoi dekadën e parë si shtet i pavarur dhe demokratik. 10 vjetori i pavarësisë u shënua me shumë aktivitete kurse pati edhe shumë urime nga ...

Read More »

Angela Martini në “overdose” me luksin (Foto)

Modelja shqiptare, Angela Martini është mjaft aktive në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan pjesë nga ambjentet e vilës ku jeton me bashkëshortin e saj rumun. Ashtu dhe siç mund të mendohet në banesën e tyre kurrësesi nuk mund të mungojë ...

Read More »

Rita Ora në Kosovë, e papritur çfarë ka bërë Cristiano Ronaldo

Të shtunën (17 shkurt) shteti i Kosovës ka festuar 10 vjetorin e pavarësisë me një koncert gjigant i cili u mbajt në qendër të Prishtinës. Pjesë e këtij koncerti i cili mblodhi rreth 300 mijë veta ishte edhe këngëtarja me ...

Read More »

Mbulohet Big Mama

Big Mama shfaqet më ndryshe se herëve tjera Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Big Mama aktualisht është duke qëndruar në Turqi, ku po realizon një reportazh për emisionin e saj, “Ziej e Përziej” në TV21. Nga atje, për ndjekësit e ...

Read More »

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner pëlqejnë këngëtaren shqiptare

Anxhelina rrëmben vëmendjen e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj e cila ka një kohë të gjatë që është zhvendosur në SHBA, jeton në një shtëpi me grimerin e njohur Ariel i cili përkujdeset për ...

Read More »

”Çënari” ‘çmend’ shqiptarët, ja si ua uron Pavarësinë e Kosovës

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayëman, i njohur te publiku shqiptar si “Çënari”, ka uruar shqiptarët për Pavarësinë e Kosovës. Këtë e ka bërë përmes rrjetit social “Instagram”, bashkangjitur me një fotografi ku shihen dy flamujt afër njëri-tjetrit, ai i ...

Read More »

Ja kush është vogëlushja kosovare që mahniti Rita Orën (VIDEO)

Këngëtarja Rita Ora ditën e djeshme, me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës erdhi në Prishtinë. Ajo, kishte konfirmuar një koncert i cili u mbajt për nder të kësaj date me më shumë se 300.000 njerëz të pranishëm, ...

Read More »

Kjo është fotografia më e komentuar nga koncerti i Rita Orës (FOTO)

Mijëra qytetarë nga e gjithë Kosova dje iu kishin drejtuar Prishtinës. Në përvjetorin e 10 të pavarësisë së Kosovës, në kryeqytet, këngëtarja shqiptare me famë botërore Ritan Ora mbajti koncertin e saj të parë në Kosovë për nder të përvjetorit ...

Read More »