Home / ROZË / Duket si një këmishë e thjeshtë, do vini duart në kokë kur të mësoni çmimin e kripur të veshjes së Marinës

Duket si një këmishë e thjeshtë, do vini duart në kokë kur të mësoni çmimin e kripur të veshjes së Marinës

Preferencat e shtrenjta të Getoar Selimit morën dhenë kur u zbuluan çmimet e kripura të veshjeve të tij origjinale të markës së njohur Versace.

Këtë ves ai me sa duket ia ka transmetuar edhe Marinës.

 

Ajo është shfaqur në disa foto me një këmishë ngjyrë nude e cila realisht kushton 815 euro.

Këmisha e shtrenjtë është e markës Tom Ford dhe moderatorja ka pozuar me të ndërkohë që ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj në St. Moritz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*